Paraglidin Uhřínov

Zdar lidi,
po telefonátech některých zájemců o úhradu příspěvku na naši společnou věc jsem zjistil, že ne všem je zamýšlený princip financování jasný. ( Snad nejvíc mě zaskočil telefonát jednoho z Vás cituji: to je dobře žes to udělal tak, že na tom chceš vydělat, měl jsi s tím hodně práce, ten litr ti dám, udělal bych to stejně ... !!! ??? !!! ... :-(( )
A proto vysvětlím ještě jednou.

Na úhradě nákupu startovačky se podílelo 13 lítačů po 2.000 Kč - viz. příloha přispivatelé na startovačku - 1. třináctka. Bylo vybráno celkem 26.000,- Kč.
Z této částky byla uhrazena kupní cena 25.000 Kč + 1.000 Kč kolek na vklad do katastru. ( viz. příloha Dokumentace ) Zůstatek je tedy 0,- Kč.
Od dalších zájemců o úhradu příspěvku bude vybráno po 1,000,- Kč. Ideální by bylo, kdyby se dalo dohromady 18 lidí, tzn. 18.000,- Kč.
13.000,- se rozdělí po tisicikoruně přispivatelům, kteří dali vklad 2000 Kč,
což znamená, že se náklady srovnají a bude 31 lítačů s vkladem 1000 Kč a 5000 korun zbude v "kase". Z těchto peněz bude uhrazena Daň z převodu nemovitosti, Vyjmutí z funkce lesa. Co zbude bude vedeno jako provozní hotovost na údržbu startovačky, nákup benzínu do sekačky a pod. Doklady od všech nákladů oscanuju a zveřejním zde s vyčíslením zůstatku.
Pokud bude zájem větší než výše uvedených 18 přispivatelů, rozdělí se přebytek celkovým počtem přispivatelů a každému se vrátí, což znamená, že náklady na jednotlivce se sníží.
Pokud to ještě není někomu jasné, kontaktujte mě a svého učitele matematiky z 1. stupně :-)
Příští pátek bychom chtěli udělat jakousi " uzávěrku ", aby byl jasný počet zájemců. Poté zde uvedeme číslo účtu, na který se budou peníze posílat. Seznam všech přispivatelů a celková vybraná suma bude opět zveřejněna zde.
Prosím všechny zájemce aby kontaktovali nejlépe SMSkou s udáním jména a adresy tyto kontaktní osoby:

Miloš Gehr 774558663
Luděk Zajíček 737227282

Kluci dají dohromady seznam.

Děkuji za pozornost, Luďa

 Vklad  uhrada

 
/